Wczytuję dane...
Współpraca

   Jeśli chcesz zarejestrować się jako odsprzedawca w naszym sklepie internetowym, wypełnij formularz rejestracyjny (zaznacz: „hurtownia / sklep / warsztaty”) i wprowadź podstawowe dane swojej firmy (dane do fakturowania i dane do wysyłek). Potem napisz do nas email. Sprawdzimy to i włączymy ceny dla sprzedawców w Twoim profilu.

   Nasze unikalne produkty sprzedajemy na całym świecie i zapraszamy do współpracy sklepy i firmy z całego świata. Wszystkie szczegóły i cennik hurtowy wysyłamy w wiadomości e-mail.

   Drukujemy wzory klientów na papierze ryżowym. Jeśli jesteście zainteresowani - napiszcie do nas w sprawie szczegółów przygotowania plików. Minimalna ilość dla każdego projektu papieru to 30 arkuszy.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

poczta główna

info@itdcollection.com 

Beata Rudecka, tel. 42 650 42 44 w. 101, kom. 578 707 222 (8.00-16.00)
                                  beata.rudecka@itdcollection.com

Małgorzata Leszczyńska, tel. 42 650 42 44 w. 104, ko. 608 632 012 (8.00-16.00)
                                  malgorzata.leszczynska@itdcollection.com 

* * *

WAŻNE ZASADY DOTYCZĄCE PŁATNOŚCI:

1. Jeśli chcesz zamawiać hurtowo, to napisz do nas, a potem my włączymy Ci ceny hurtowe na naszej stronie. Ceny hurtowe zaczynają się już od 100 sztuk wszystkich artykułów łącznie.
2. Bardzo ważne! Metody płatności online w naszym sklepie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla klientów detalicznych – nie dla sklepów.
3. Pamiętaj - mechanizm sklepu pokaże Ci ceny hurtowe ale nie udzieli Ci dodatkowego rabatu za ilość. Rabaty są już od 300 sztuk (ale nie dotyczy wszystkich artykułów), dlatego poczekaj na fakturę, tam będzie ewentualny rabat dla Ciebie.
4. Uwaga! Na końcu zamówienia wybierz opcję „zwykły przelew / traditional bank transfer”, zaznacz właściwą walutę i poczekaj na fakturę od nas. Tam będą dane do przelewu bankowego.
5. Jeśli mimo to dokonujesz płatności online, to otrzymasz fakturę bez rabatów – zgodnie z zapłaconą kwotą.

* * *

Ogólne warunki stałej współpracy w zakresie dalszej odsprzedaży artykułów oferowanych przez ITD Collection

     - papierów, materiałów i akcesoriów do decoupage
     - papierów, materiałów i akcesoriów do scrapbooking
     - produktów do mix mediów
   

   Warunkiem podjęcia z nami stałej współpracy w zakresie dalszej odsprzedaży artykułów oferowanych przez ITD Collection jest wysłanie do nas zaświadczenia o wpisie do ewidencji gospodarczej lub CEIDG / KRS oraz dokumentów z numerami NIP i Regon. Zaświadczenia można przysłać pocztą elektroniczną na adres info@itdcollection.com lub pocztą tradycyjną na adres naszej siedziby (ITD Collection, 91-231 Łódź, ul. Morgowa 21). Jedynie po spełnieniu tego warunku sprzedajemy nasze produkty w cenach hurtowych W zakresie dalszej odsprzedaży naszych produktów nie podejmujemy współpracy z osobami, które nie prowadzą zarejestrowanej i aktywnej działalności gospodarczej.
   To oczywiście Państwo wybieracie formę i zakres współpracy z naszą firmą. Na każdym etapie będziemy starali się dołożyć wszelkich starań, aby nie zawieść Waszego zaufania.
 Nie ingerujemy w Państwa politykę cenową i nie narzucamy cen ostatecznych w żadnym z asortymentów.

Oferujemy możliwość pobrania naszych zdjęć produktów (linki do bazy zdjęć wysyłamy po zweryfikowaniu sklepu) i umieszczenia ich na swojej stronie internetowej lub w sklepie internetowym.


PODSTAWOWE ZASADY OBSŁUGI ZLECEŃ:

Realizacja zamówień na papiery i akcesoria do decoupage i scrapbooking ITD Collection:

- minimalne zamówienie do uzyskania podstawowej ceny hurtowej na papiery do decoupage lub scrapbookking dla  odbiorców hurtowych to 100 sztuk (z dowolną kombinacją rodzajów i wzorów). Upusty od cen podstawowych są uzależnione od wielkości zamówień.
- zamówienia realizujemy w dniu ich wpłynięcia lub w następnym roboczym. W sytuacji spiętrzenia zamówień w ITD Collection realizujemy je w kolejności wpłynięcia (do pięciu dni roboczych).
- prosimy o wyraźne określenie rodzaju wysyłki: paczka kurierska DPD, GLS, DHL, UPS, FedEx lub InPost. 
- nie wysyłamy zamówień hurtowych listami, ze względu na brak możliwości bezpiecznego zapakowania i brak ubezpieczenia 
- do każdego zamówienia wystawiamy dokument zakupu (paragon lub fakturę VAT). Od 01.01.2020 nie ma możliwości zamiany wystawionego paragonu na fakturę (nasza kasa fiskalna nie przyjmuje numerów NIP) - proszę dokonać właściwego wyboru przy zakupie (!).

   Zamówienia należy składać poprzez stronę internetową: www.itdcollection.com  lub ewentualnie mailem w postaci pliku excel na adres: info@itdcollection.com


   W przypadku pytań służymy radą pod nr tel. 608 632 042 i 42 650 42 44 (magazyn/spedycja)
lub 501 22 33 45 (dział reklamacji)

 

jesteśmy zgodni z RODO

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "polityka prywatności" lub w zakładce "ochrona danych osobowych"

baner logo visa